wydruki

Wydruki wielkoformatowe

Wydruki wielkoformatowe to idealny sposób na bardzo efektywną reklamę zewnętrzna. Dzięki dużemu formatowi, twój przekaz zostanie szybko zauważony, a Ty zyskasz wielu klientów. Wybór jest duży; wiele firm zajmujących się tego typu reklamą oraz wiele produktów (nośników reklamy, które można wykorzystać.

Najważniejszy jest pomysł

Żadna, nawet największa reklama nie pomoże, jeżeli nie będziesz miał dobrego pomysłu na kampanię reklamową. Przyciągające kolory, odpowiednie hasła reklamowe wpadające w ucho i produkt, który naprawdę warto polecać. Do tego dobry grafik, który zrobi z twojego pomysłu prawdziwe cudo – to jest droga do sukcesu. Dopiero w następnej kolejności stawiaj na duży format!

Ale co wybrać?

No tak, wybór jest ogromny, a wiadomo, że z kosztami należy się liczyć. Nie można zatem pozwolić sobie na luksus wybrania wszystkiego, co wydaje nam się dobrą reklamą. Do wyboru mamy billboardy różnych wielkości, banery, wiele rodzajów plakatów, ale także folie samoprzylepne nazywane OWV, które świetnie sprawdzają się na szybach, oknach, drzwiach oraz na samochodach. Tworząc efekt lustra weneckiego pozwalają na bardzo dobrą widoczność od wewnątrz. Dobrym rozwiązaniem są także siatki mesh – jest to reklama spektakularna, która może mieć naprawdę duże wymiary i po prostu nie można jej nie zauważyć. Zazwyczaj jest ona umieszczana na dużych budynkach (dzięki temu, że doskonale przepuszcza światło, można zamontować ją również na budynkach przeszklonych) oraz na rusztowaniach budowlanych w trakcie remontów np. kamienic.

Widoczna reklama jest ważna, warto w nią inwestować. Niekiedy jedna reklama zewnętrzna wielkoformatowa jest w stanie zdziałać znacznie więcej, aniżeli setki rozdanych ulotek.

Jakub Zabłocki

Jakub Zabłocki

Z zamiłowania pasjonat aranżacji wnętrz oraz architektoniki. Doradza przy planowaniu i realizacji inwestycji budowlanych, remontów oraz planowania wystroju wnętrz.

Więcej wpisów