fototapeta

Fototapety do łazienki – wodoodporne i eleganckie

Wysoka odporność na wodę, wilgoć i parę. Myślisz, że tylko glazura i kafelki są Ci to w stanie zapewnić? Jeżeli chcesz, aby Twoja łazienka była naprawdę oryginalna, zdecyduj się na coś zupełnie innego, coś czego nie mają w swoich domach jeszcze Twoi znajomi, coś co sprawi, że będziesz czuł się we własnym wnętrzu naprawdę jak u siebie – fototapeta.

Fototapeta wybierana jest coraz częściej przez osoby, które cenią sobie designerskie podejście do wykończenia domów oraz mieszkań. Gwarantuje ona naprawdę wiele korzyści. Po pierwsze, jest to rozwiązanie znacznie tańsze, aniżeli zakup płytek oraz wynajęcie ekipy, która te płytki założy. Po drugie, jest to sposób wygodniejszy, szybszy i praktyczniejszy. Fototapeta może pojawić się na Twoich ścianach już w ciągu jednego dnia.

Największym problemem przy wyborze tego materiału jest wzór. Oferta jest tak bogata, iż niemal nieograniczona. Na ścianach swojej łazienki mogą znaleźć się nawet obrazy Twojego autorstwa. Zapewne jednak martwisz się, że przy dużej wilgotności tapeta taka nie wytrzyma. Mylisz się! Materiały te są świetnie przystosowane nawet do bardzo dużej wilgotności. Są one odporne na działanie wody, ale też ognia (dlatego popularne są także do wykorzystywania do ozdabiania ścian kuchennych).

Łazienka wykończona fototapeta może okazać się strzałem w dziesiątkę. Warunkiem jest jednak wybór naprawdę dobrej fototapety. Biorąc pod uwagę, że wiele zaoszczędzisz na glazurze, pozwól sobie na coś wyjątkowego.

Jakub Zabłocki

Jakub Zabłocki

Z zamiłowania pasjonat aranżacji wnętrz oraz architektoniki. Doradza przy planowaniu i realizacji inwestycji budowlanych, remontów oraz planowania wystroju wnętrz.

Więcej wpisów